הכל על חופה וקידושין מאמרים נבחרים וידאו ותמונות
מזל טוב קישורים צרו קשר
פגישה עם הרב חנן | בית חב''ד רמת אליהו > חופה וקידושין > הכל על חופה וקידושין 22

בית חב''ד רמת אליהו > חופה וקידושין > הכל על חופה וקידושין > פגישה עם הרב חנן

פגישה עם הרב חנן

על מנת שהחופה תהיה מוצלחת, מאמין הרב חנן כי יש להקדיש לכך את הזמן ולהפגש עם הזוג הצעיר, לכל זוג יש את ה"חלומות" שלו כאשר הוא בא בברית הנשואין.

טקס החופה מהווה נקודת חיבור בין עולמות ואיחוד משפחות ולכן חשוב שהרב ילמד על משפחתכם ויכיר אתכם אישית. כמו כן חשוב לא פחות שאתם תכירו את הרב ותדעו מי הוא זה שעומד לחתן אתכם.

הרב חנן הוא בעל נסיון עצום של שנים רבות והוא מומחה "ללכת בין הטיפות" על מנת שכולם יהיו מרוצים, בבואכם ללשכת הרב הממוקמת בראשל"צ תשבו ותשוחחו עם הרב על הנקודות החשובות שבהן הייתם מעדיפים לשים "דגש", בעת עריכת הטקס, הרב ישאל אתכם שאלות וירד אתכם לפרטים הכי קטנים של הטקס, כמו מי מביא את הטבעות לטקס?, איך אתם רוצים לצעוד לחופה?, באיזה סגנון אתם רוצים את הטקס (מזרחי  אשכנזי, ישראלי וכו') כן תוכלו לראות בוידאו סגנונות שונים של טקסי חופה וקידושין שערך הרב לאשכנזים, ספרדים, תושבי חו"ל  ולבסוף תוכלו להחליט ביחד עם הרב איזה סוג של טקס "מדבר" אליכם.

מדי חודש עורכים הרב רעייתו אורלי ובני ביתם, ארוחות היכרות לזוגות שהם מחתנים בשלושה חודשים הבאים והרב ישמח כי תשתתפו באחת מן הארוחות הללו.

הרב גם יעזור לכם בטיפים ובעצות שימושיות איך לסיים את הליכי הרישום לנישואין במהירות וביעילות, והיתרון היחסי שלכם על פני זוגות אחרים יבא לידי ביטוי בכך שאתם מגיעים לכל הנושא הזה מוכנים ובעלי ידיעות רבות

בפגישה עם הרב תוכלו לשאול את כל השאלות שרציתם ולא היה לכם את מי לשאול והוא יענה לכם בנועם ובחביבות.

שלח תגובה הדפסה שלח לחבר שתף
הכל על חופה וקידושין
מאמרים נבחרים
וידאו ותמונות
קישורים
מזל טוב

בית חב"ד רמת-אליהו נווה-ים (ע"ר) רח' פנינת הים 7 נווה-ים ראשל"צ
מנהל בית חב"ד ושליח הרבי מליובאוויטש: הרב חנן כוחונובסקי
טלפון: 03-9618874 | נייד: 052-2681782 | פקס: 03-9517017 | beit_chabad@bezeqint.net

מופעל ע''י חב''ד שעל אתר - מרכז אתרי חב''ד באינטרנט © 2020